2009 yılında kurduğumuz İZNİK KOLEKSİYON ÇİNİ firması önce ÇİNİ DEKOR alanında,sonrasında  ÇİNİ HAM BİSKÜVİ toptan üretim ile başladığı girişimcilik serüvenini mağazacılık ve e-ticaret ile güçlendirmeyi başarmıştır.

 

2020 yılında ÇİNİSEPETİ.COM telif hakkını alarak kurulan marka şirketi, şubeleri ile de bu serüveni en ileri boyuta taşımıştır. Öncelikli stratejilerimiz ve ayrıcalıklı müşteri portföyü ile değerini paha biçilemez şekilde ikiye katlayarak, marka değerimizi hassasiyetle zirveye taşımayı başardık. Çözüm ve güven içerikli ilkemiz ile yola çıktığımız bu serüvende; otorite rayından çıkmayarak, istikrarlı şekilde sayısız müşteriye hizmet verdik.

 

Kuruluşundan günümüze süregelen profesyonellik, empati odaklı, dürüstlük ve gelişime açık bakış açımız ile istikrarlı büyüme sergileyerek, e-ticaret dünyasında saygın bir konuma yükselmeye devam ettik.

 

Markamız; ÇİNİSEPETİ.COM alanında en kaliteli ürünleri, tüketiciye en uygun fiyat ile sunma amacıyla kurulmuş olup, geride bıraktığımız 15 yıl boyunca da, sektörde yaklaşımımızı aynı titizlik dâhilinde korumaya devam etmekteyiz.

 

Markamız üzerinden gerçekleştirdiğiniz tüm alışverişlerinizde; mağduriyet içermeyen, hızlı teslimat, iptal/iade/değişim bilinci ile en keyifli alışveriş deneyimini yaşamayı mümkün kılıyoruz.

 

Sektördeki son gelişmeleri ve kullanıcı alanındaki güncel talepleri takip ederek, çağdaş düzeydeki teknolojiyle buluşturduğumuz web adresimizi sizlere sunuyor, en iyi ekip arkadaşlarımız, güçlü ve profesyonel idari yönetimimiz ile takibini gerçekleştirerek, tüketici haklarını en iyi şekilde yaşamanızı elde etmenizi sağlıyoruz.

 

Hedefimiz; kullanıcı deneyimi ile e-ticaret camiasında “ziyaretçi memnuniyeti en yüksek” konumuna ulaşarak, müşteri memnuniyeti, e sitemizden sorunsuz, mutlu tüketici konumunda ayrılmanızı sağlamak.

 

 

Örnek nitelikle misyonunu genişleterek, projelerini hayata geçirmeye devam eden markamız, standartların üstünde kaliteyle öncülük ederek, birçok memnuniyet beraberinde başarılı işlere imzasını atarak başarısına başarı katacak, güçlü kadro dâhilinde sorun odaklı çalışma prensibi ile organizasyonel şekilde sizin memnuniyetinizi sağlamaya devam edecektir.

 

 

 

 

 

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR